Yarım Asırdan Fazla Tecrübesiyle ARIMAK

0
537

1952 yılında Ankara da çeşitli tezgahlar, otomotiv yan sanayi ürünleri imalatı ile faaliyete geçen ARIMAK; yarım asırdan fazla tecrübesiyle, elektrikli gezer vinç imalatı yapmakta, ülkemiz ve dünya sanayii’ne hizmet veren önemli kuruluşların tercih ettiği bir markadır.

Temel mantığı; son teknolojileri kullanarak sürekli yenilenmek, uluslararası kalitede vinçler üretmek olan ARIMAK’ın faaliyet alanlarını; Monoray Vinçler, Arabalı Vinçler, Köprü Vinçler, Portal Vinçler, Pergel Vinçler ve Proses Vinçler oluşturmaktadır.

Kurulduğu günden itibaren mükemmeli ilke edinen, çalışmalarına,”mutlak müşteri memnuniyeti’’ mantığı ile devam eden ARIMAK; yeniliklere açık, teknolojiyi yakından takip eden yönetimi ve deneyimli işçi kadrosu ile DIN – FEM normlarına uygun, yüksek kalitede vinçler üretmektedir.

Kalite, zamanında teslimat, yedek parça, hızlı servis hizmetleri gibi konularda etkili çözümler sunan ARIMAK; Dünya’nın çeşitli ülkelerine ihraç ettiği vinçleriyle marka bilinirliğini arttırmakta, değerli müşterilerinin güveni ile her geçen gün gelişerek büyümektedir.

Henüz Yorum Yok

CEVAPLA