Sunumu Güçlendirme Teknikleri

0
702

En ufak sunum anlatma teknikleri dersinde bile çarpıcı sunum yapmaktan bahsederler. Peki nasıl yapılacağını sorduğunda örneklerle diye çeşitlendirilir. Şunu öncelikle kabul etmeliyiz ki her konu öyle kolay kolay çarpıcı hale getirilemiyor.

Dedik ya örnekleme, bir makine sunumu yapıyoruz veya hayalinizdeki bir inşa projesini anlatıyorsunuz veya ve bence en önemlilerinden biri imalat sisteminizi dahaca oturtamadınız ve yerleşme planı yaparken makinelerin fazla boş durmasını istemiyorsunuz değil mi? İşte tam bu anada hayatımıza yeni giren ama yaklaşık 20 yıllık teknolojilerden biri olan 3D Printer dan bahsediyorum.

1389259507_yazici

 

Sunum sırasında dinleyicilere birer tane örnek parça verip incelemesini isteyin emin olun etkilenecektir. Yada yaptığınız sunumu bu maketler üzerinden yapın göreceksiniz daha kolay akıllarda canlanacak daha açık ve anlaşılır olacak :)

İstediğiniz makinenin, maket ödevinizi ve aklınıza ne gelirse bu makinelerle yapabilirsiniz. İster baskı hizmeti almak, ister yazıcı almak isterseniz aklınızdaki sorular için scansezer@gmail.com adresine yazabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok

CEVAPLA