samet şahin
0BeğenenlerBeğen
0TakipçiTakip Et
77TakipçiTakip Et

Samet Şahin, Mudurnu, 1988.
Proje ve Satış Mühendisi
sametsahin@toksel.com

Doğaltaş teknolojileri, doğrusal hareket sistemleri ve doğaltaş&seramik sektörlerinde Türkiye’de ve Dünyada lider konumda olan Toksel Makina’ da Proje&Satış Mühendisi olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Proje çalışmalarının yanı sıra katalog, web site, fuar organizasyonları, satış sonrası hizmetler yöneticiliği konularında da çalışmalar yürütmekte.

Zonguldak Karaelmas Üniversitesinde 2006 yılında başlamış olduğu eğitimi esnasında birçok proje çalışmalarında yer almış olup, Tübitak tarafından projeleri desteklenmiştir. Söz konusu projesi ile ilgili makale çalışmaları da olmuştur.

Autodesk ürünleri ile ilgili proje çalışmalarını yürütmektedir. Adobe ve microsoft office ürünleriyle de proje sunumlarını gerçekleştirmektedir.

 

www.muhendisce.net sitesinin ve www.facebook.com/makinetasarim sayfasının kurucusu ve yazarlarından. Yazmak ve okumak kadar lezzetli bir iş olmadığını iddaa edenlerden. Milli kalkınma, ihracat, markalaşma konularında katma değer oluşturmayı amaçlamıştır.

“Şuan İstanbul Gedik Üniversitesi İş sağlığı ve güvenliği yüksek lisans programında Master yapmaktadır.”

“ınsanlar ürün ya da hızmet satin almazlar. onlar güçlü ılışkıler, hıkayeler ve onlari etkıleyen sıhrı satin alirlar.” sEth godin

Satış, satış sonrası hizmetler ve mühendislik konuları üzerinde araştırmalar yapmaktayım.  Bu konularda ayrıca gelişimimi tamamlamaya devam etmekteyim. Arzu ettiğiniz her konuda smt.sahin.m.e@gmail.com posta adresimden iletişime geçebilirsiniz.

SAMET ŞAHİN ‘in TÜM YAZILARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ