Oyun Dünyasında Devrim POKEMON GO

0
451

OYUN DÜNYASINDA DEVRİM POKEMON GO

          Hepimiz eminim pokemon çizgi filmini izlemişizdir ve çok sevmişizdir. Gerçek hayatta pokemonlarla karşılaşacağınızı söylesem ve pokemon sahibi olacağınızı söylesem ne dersiniz? Google’nin android ve ios işletim sistemlerine sahip cihazlar için tasarladığını duyurduğu oyun  sayesinde pokemon sahibi olabiliyorsunuz.

Oyun adeta sanal alemle gerçek dünyayı beraber yaşatıyor.Yani sokakta pokemon kovalayacakınız. Pokemonlar sanal olarak google maps ile dünya üzerine yerleştirliyor. Pokemonlar sadece cihazlarda gözüküyor sonrası çizgi filmdekinden farksız. Bir başka yenilikte pokemon go plus isimli oyunla birlikte çalışan akıllı cihazdır. Bu cihaz size yakın bir pokemon olduğunda hemen size bildiriyor. Sizde bu sayede cihazınızdan hemen bakıp pokemonu görebiliyorsunuz.

Oyun için çok yüksek bütçe ayrılmasına rağmen oyunun ücretsiz olacağı tahmin edilmektedir. Ancak oyun içindeki ekstra özelliklerin ve pokemon go plus akıllı cihazının ücretli olacağı düşünülmektedir.

Şimdiden büyük merak ve heyecan uyandıran oyun 2016 yılı içinde piyasaya sunulacak.

pokemon go plus

                                        pokemon go plus bilekliği

Yazan: Sami Çınar

Paylaş
Önceki İçerikE=mc²
Sonraki İçerikPebble Akıllı Saat
Sektörün öncüsü konumunda olan, doğaltaş teknolojileri üzerine faaliyette bulunan, özel bir firmada Proje & Satış Mühendisi olarak çalışma yürütüyor.

Henüz Yorum Yok

CEVAPLA