SAMET ŞAHİN

samet şahin Muhendisce.Net kurucusu. Zonguldak Karaelmas Üniversitesi lisans mezunu. Doğaltaş teknolojileri üzerine faaliyette bulunan özel bir firmada Proje&Satış Mühendisliği yapmakta. Ürün geliştirme, satış geliştirme konuları üzerine araştırmalarında bulunuyor. Satış sonrası hizmetlerin ve personelinin sevk, idare ve organizasyonundan sorumlu.

 

Samet Şahin’in Biyografisi İçin Tıklayınız instagram pngfacebook pngtwitter png

Samet Şahin’in Yazıları İçin Tıklayınız

ŞERİF CAN SEZER

şerif can sezerMuhendisce.Net Kurucusu. Karabük Üniversitesi İmalat Mühendisliği öğrencisi. 3D yazıcı teknolojileri üzerine çalışmalar yapmakta. Özel olarak 3D yazıcı imalatı ve 3D basım yapmaktadır.

Şerif Can Sezer’in Biyografisi için Tıklayınız

Şerif Can Sezer’in Yazıları için Tıklayınız

KADİR YAMAN

kadir yaman muhendisce yazarıMuhendisce.Net kurucusu. Gazi Üniversitesi lisans mezunu. Proje geliştirme, girişimcilik, üretim konularında danışmanlık yapmakta.

Kadir Yaman’ın Biyografisi için Tıklayınız

Kadir Yaman’ın Yazıları için Tıklayınız

SEMİH ŞAHİN

semih şahinMuhendisce.Net kurucusu. Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi İnş. ve Makineleri Mühendisliği mezunu. Gemi inş. ve teknolojileri üzerine araştırmalar yapmakta.

Semih Şahin’in Biyografisi İçin Tıklayınız

Semih Şahin’in Yazıları İçin Tıklayınız

ESRA ATAR

esra atarKahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Biyosistem Mühendisliği lisans mezunu. Şuan Erciyes Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünde yüksek lisans yapmakta.

Esra Atar’ın Biyografi için Tıklayınız

Esra Atar’ın Yazıları için Tıklayınız

GÖRKEM YARGÜL

görkem yargül1986 yılında hatay/iskenderun da doğdum. Lisansı ve yüksek lisansı karabük üniversitesinde derece ile bitirdim. Uluslararası bilimsel dergilerde ve kongrelerde olmak üzere 7 adet yayınlanmış 7 makalem bulunmaktadır.

Görkem Yargül’ün Yazıları için Tıklayınız

MEHTAP ÇELİK

mehtap çelik “Bir sır daha var; çözdüklerinden başka. Bir ışık daha var; bu ışıklardan başka. Hiçbir yaptığınla yetinme; geç öteye…

Mehtap Çelik’in Yazıları için Tıklayınız

GAFUR ÇAĞINDA

gafur çağındaOsmaniye Korkut Ata Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği öğrencisi. Arduino bilimi üzerine araştırmalar yapmakta.

Gafur Çağında’nın Yazıları için Tıklayınız

ŞEHRİBAN KÖSEOĞLU

şehriban köseoğluBilecik üniversitesi Makine ve İmalat Mühendisliği 2. sınıf öğrencisi. Havacılık ve savunma sanayi konularında araştırmalar yapmakta.

Şehriban Köseoğlu’nun Yazıları için Tıklayınız