İzmir Mermer Fuarı Marble 2016

0
496

Marble 2016

22. si düzenlenen Marble isim İzmir Mermer Fuarı 23-26 Mart 2016 tarihlerinde İzmir şehrinde ziyaretçilerini ağırlayacak. Marble 2016 ülkemizin en prestijli fuarlarından ve sektöründe de lider konumunda. Dünyada ise sektörünün top 3 listesinde konumunu korumaya devam etmektedir. Dünyanın tüm bölgelerinden en prestijli firmaları bu sene de ağırlayacak olan İzfaş geçen sene fuar ile ilgili yaşanan ve hava muhalefetinden kaynaklanan ufak tefek problemlerin de önüne geçecek adımlar atmış. Açık sahada ağırladıkları makine & teknoloji üreticilerine üstü kapalı platformlar sunan İzfaş adına bu olumlu bir adım.

izmir mermer fuarı 2015 ve 2014

Ülkemizin en prestijli doğaltaş, mermer, kompozit taş üreticileri bu fuarda farklı projeleriyle ve ürünleriyle boy gösterecekler. Tabiki bu taş ürünlerinin işlenmesinde, ebatlanmasında kullanılan makinelerin, techizatların üreticiliğini yapan teknoloji devleri de bu fuarda yerlerini alacaklar ve ziyaretçilerini ağırlayacaklar.

Marble 2015 İzmir Mermer fuarı ile ilgili yazımızı okumak için tıklayınız.

TOKSEL MAKİNE MARBLE 2016 da

Doğaltaş & mermer ve kompozit taş ürünleri cilalama, ebatlama, dekoratife edebilme noktasında teknolojik farkındalık oluşturan ve geçmiş senelere nazaran bu anlamda ülkemizin cari açığına olumlu yönde etki eden, sektöründe lider konumunda olan Toksel Makine de İzmir fuarında AA(Açık Alan) 174 no’lu kendine tahsis edilmiş bölgesinde ürünlerini sergileyecek.

ZİYARETÇİLER

Mühendislik öğrencilerinin özellikle milli üretim yapan bu firmayı ziyaret etmelerini öneririm. Ufuklarını açacak, mühendislik dimağlarını genişletecek teknolojileri incelemeleri söz konusu. Makine mühendisliği, endüstri mühendisliği, maden mühendisliği, otomasyon mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği vb. bilim dallarında öğrenim görmüş ve görmekte olan tüm genç beyinlerin Marble 2016 fuarı gibi organizasyonlarda, Toksel Makine gibi dünyada bu işin kompetanı olmuş firmaları ziyaret etmeli ve ürünleri-yetkilileri ile doğrudan temasa geçmeleri büyük bir fırsat olacaktır.

Marble 2016 İzmir Mermer Fuarı’na katılacak firmaların yer aldığı listeye aşağıda ki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca fuara giriş yapmak isteyen ziyaretçilerin ise iletişim kısmından temasa geçmeleri halinde kendilerine sınırlı sayıda ki davetiyelerden ücretsiz olarak temin edebiliriz.

İzmir Mermer Fuarı Marble 2016 Katılımcı Listesi

Henüz Yorum Yok

CEVAPLA