İlan Ekle

Spon Reklamlar

Spon reklamlar ticari amaçlı değildir. Tamamen Muhendisce.Net giderlerini tolere etme amaçlı gönüllü sponsorların tekliflerine istinaden sitemizde ve sosyal platformlarımızda yayınlama amaçlı üstlendiğimiz bir yayıncılıktır.

 • Haftalık ücret 45 TL, aylık ücret 150 TL, 3 aylık ücret ise 300 TL’ dir. Ücretler mobil reklamlar da dahil olmak üzere tüm reklam alanları için aynıdır.
 • Haftalık reklamlar 7 gün, aylık reklamlar ise 30 gün üzerinden sabit olarak işlem görür.
  Reklam yayın süresi saat üzerinden değil, yayımlandığı gün itibarı ile hesaplanır ve reklamveren memnuniyeti gözetildiğinden dolayı yayınlandığı gün reklam süresinden sayılmaz.
 • Reklam/Banner formatları JPG, PNG veya GIF şeklinde olabilir.
 • Hali hazırda reklam, banner tasarımınız ya da tanıtım yazınız yok ise 1 haftalık ücret tasarım için ek olarak tarafınızdan istenecektir.
 • Muhendisce.Net, reklamveren seçimi noktasında hürdür.
 • Muhendisce.Net, geniş ve nitelikli kullanıcı kitlesiyle beraber, etkileşimli sosyal medya kullanımı ile firmalar için etkin ve verimli bir reklam mecrasıdır.
 • Muhendisce.Net; öğrenciler, yeni mezunlar, tekniker/teknisyenler, mühendisler, akademisyenler, kobiler ve kurumsal firmalardan oluşan bir kullanıcı kitlesine sahiptir.
 • Bir mühendislik sitesi olmasının yanında sosyal medya üzerindeki öğrenci ve firma grupları ile partnerliklere imza atan Muhendisce.Net aracılığı ile yapacağınız reklam ve tanıtım çalışmaları sonucunda firma veya ürünleriniz doğrudan hedef kitlenize tanıtılır, böylece reklam bütçenizi en ekonomik şekilde kullanırsınız. Özellikle üniversite öğrencilerine yapacağınız tanıtım çalışmalarında, geleceğin mühendisleri için marka bilincinizi oluşturursunuz.

Spon Reklam Seçeneklerimiz
Sitemize banner, fotoğraf, video, sponsorluk ve tanıtım yazısı bazında reklam verebilirsiniz. Bunların dışında farklı teklifleriniz için bizimle aşağıda belirttiğimiz iletişim adreslerinden irtibata geçebilirsiniz.

Sponsorluk
Aylık veya yıllık anlaşma doğrultusunda sitemizde belirleyeceğimiz anlaşma şartlarınca reklamlarınız anlaşma süresi boyunca sınır gözetmeksizin yayınlanacaktır. Bu yayınlar sosyal medya platformlarımızda da desteklenecektir.

 

Reklam ve Sponsorluk Anlaşması Şartlarımız

 1. Banner reklamlarınız site içeriğine uygun görüldüğü takdirde kabul edilecektir. Sitemiz ticari itibarı küçültmeye yönelik, politik unsurlar içeren ve haksız rekabete sebep olabilecek reklamları kesinlikle yayınlamamaktadır.
 2. Sitemizde yayınlanacak olan reklam banner ve advertorial metinlerin içeriği nedeniyle ortaya çıkabilecek sorunlardan reklamveren firma sorumlu olup sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
 3. Banner reklam veya advertorial metinlerin yönlendirme yapacağı bağlantıdan dolayı oluşabilecek virüs, spam vb. teknik zararlardan reklamveren firma sorumludur.

İRTİBAT

Reklam ve tanıtım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için 7 / 24:
reklam@muhendisce.net  /  +90 545 541 58 07

Her türlü konu ile ilgili duyurularınızı reklam@muhendisce.net ile sitemize iletebilirsiniz. Gönderdiğiniz ilanlarınız uygun kategoride en geç 48 saat içerisinde sitemizde yayınlanacak ve yayınlar sosyal paylaşım adreslerimizle de desteklenecektir.