En İyi Virüs Programları

0
546

Yavaşlayan bilgisayarlar, virüslü dosyalar hayatının birçoğunu bilgisayarların oluşturduğu  insanlar yada hemen hemen hepimiz için büyük bir sorun teşkil etmektedir. Bu sorunların çözümü tabii ki virüs programlarıdır. Peki hangi program en iyisi ve en kullanışlı olanı ? İşte bu yazımızda virüs sorunumuza bir çözüm bulabiliriz.

1- Eset Smart Security Antivirüs Programı

Bilgisayar kullanıcıları arasında yapılan araştırmaya göre en iyi virüs programı olarak belirlenmiş bir antivirüs programıdır. Çok kapsamlı olan bu program kullanıcıya güvenli bir kullanım imkanı sunuyor. Antivirüs özelliği ile ağ bağlantısı ve internet üzerinden bulaşabilecek her türlü tehdide karşı bilgisayarınızı koruyarak güvenlik duvarı oluşturur. Sistem kaynaklarını yormadan çalışan bu program ebeveyn kontrolü sistemi ile tüm aile bireylerini zararlı web sitelerinden uzak tutarak kullanıcıya internette güvenli bir erişim imkanı sağlıyor.

2- Bitdefender Antivirüs Programı

 

 

Bitdefender Softwin adlı firmanın ürettiği program olup en iyi antivirüs programları arasında yerini almıştır. Dünyanın en geniş veri tabanına sahip olan bu programın en büyük avantajı  herhangi bir dosya daha inme aşamasında iken taranmaya başlıyor. Ayrıca bu program bilgisayara sistem güvenliği sağlayarak kullanıcıya internet ortamında güvenli bir dolaşım sağlıyor.

3- Kaspersky Antivirüs Programı 

Bu programın daha iyiler arasında olmasının belkide en büyük sebebi ödüllü kötü amaçlı koruması olmasıdır. Diğer özelliklerine bakacak olursak  Webcam koruması ile bilgisayar ortamındaki gizliliğinizi korur. Safe Money özelliği ile internette bilgilerinizin erişimine izin vermeden güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Web sitesi kontrolü ile dolandırıcılık URL’ leri tespit eder. İçerik filtreleme özelliği ile uygunsuz içerikleri filtrelemenizi sağlayarak tüm aile bireylerinin güvenliği sağlanmış olur.

4- Norton Antivirüs Programı 

Bu antivirüs programını hemen hemen her cihazda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle PC, Mac, Android, iOS işletim sistemine sahip tüm cihazlarınızda sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu program size ait tüm bilgileri gizlilik ilkesi çerçevesinde gizli tutar. Bu programın en büyük artısı ise cihazınızın kaldıramayacağı bir virüs dosyası bulaşırsa paranızın geri iadesi söz konusudur.

Henüz Yorum Yok

CEVAPLA