Doğaltaş Teknolojileri Devi TOKSEL Autodesk Ürünlerini Tercih Ediyor

0
907

Doğaltaş, granit ve seramik üzerine teknoloji üreten ve türeten Toksel Makina, proje çalışmalarında yazılım devi Autodesk Company ürünlerini kullanıyor.

Makine tasarım

Toksel Makina Proje

Yurtiçi ve yurtdışı proje tasarımlarım da Autodesk Factory Design 2016 programını kullanıyorum. Program daha önceden modellenmiş makinelerin kabuk oluşturulması yöntemine dayalı bir mantıkla kullanılıyor. Bunun yanısıra Autodesk, kendi kütüphanesinde bulunan birçok makine ve techizatı da kullanımınıza sunarak, çalışma alanınızı genişletiyor.

hat tasarımı

autodesk inventor

factory design

Profosyonel bir arayüz ve çalışma mantığına dayalı olan yazılım ile sistematik ve prograsive çalışmalara imza atabiliyorsunuz. Ayrıca kullandığınız iş istasyonunun donanımsal kalitesiyle orantılı olarak da yaptığınız çalışmaları müşterilerinize sunabiliyorsunuz.

Çalışmalarınızı simule ederek tasarladığınız projenin çalışabilirliğini önceden görerek, karşılaşılabilecek hataları minimize edebiliyorsunuz.

toksel makina

toksel makina samet şahin

Yazılım ile HD video ve yüksek çözünürlükte fotoğraflar düzenleyerek harika sunumlar hazırlayabilirsiniz. Bunun için de kullanacağınız yardımcı program gene Autodesk in ürünü olan Navisworks yazılımı olacaktır. Bu yazılım ile inşaa ettiğiniz fabrikanın içerisinde gezebilir ve bu gezintinizi videolayabilirsiniz.

Üniversite de öğrenci olduğum zamanlardan bu yana kullandığım Autodesk ürünleri tartışmasız olarak dünyada en yaygın olarak kullanılan ve en çok tercih edilen ürünler. Bu ise Autodesk firmasının ürünlerinin kullanıcıya ne kadar rahat bir tasarım, sunum, görselleştirme ortamı sunduğunu ispatlar derecesinde.

Toksel Makina gibi sektöründe dev bir firmanın ancak ihtiyaçlarına profosyonel bir yazılım ile karşılık bulmak istemesi ve bu yolda Dünya Devi Autodesk ile yürümek istemesi de ayrıca profosyonelce bir yaklaşım örneği.

Samet Şahin inventor

Samet Şahin Fabrika Tasarım

Firmamda ki ( Toksel Makina ) beni çeken en önemli nokta yöneticilerinin hep bu profosyonel bakış ile hareket ediyor olması.

Nitekim yollarımızın kesişmesinin de bu şekilde ortak yönlerimizin çok olmasından kaynaklı bir durum olduğunu düşünüyorum. Kafa karıştırmamak gerekirse, kısmet…

Autodesk Factory Design

fabrika tasarım

hat yerleşimi

render inventor

toksel_america

 

Henüz Yorum Yok

CEVAPLA