Doğaltaş Hazinesi Cep Telefonunuzda

0
594

TÜRKİYE’NİN DOĞAL TAŞ HAZİNESİ CEP TELEFONUNUZDA

İstanbul İhracatçıları Birliği (İMİB) ekonomide önemli bir hizmete imza attı. İMİB sponsorluğunda hazırlanan Türkiye’nin tüm  arşivi akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için mobil uygulama ile biraraya getirildi.

Teknolojide yaşanan gelişmeler cep telefonu ve tablet uygulamalarını da hayatımızın bir parçası haline getirdi.

doğaltaş kataloğu
TÜRKİYE’NİN DOĞAL TAŞ HAZİNESİ BİRARAYA GETİRİLDİ

İstanbul Maden İhracatçılar Birliği’nin sponsorluğunda hazırlamış olan “Turkish Stones Catalog” uygulaması Türk doğal taş arşivini akıllı telefon ve tablet kullanıcıların hizmetine sunuyor.
Bu uygulama ile Türkiye’de üretilen ve kataloğa giren tüm Türk doğal taşları kolaylıkla ihtiyaç sahibi kişiler tarafından bulunabilecek. Alıcılar yükledikleri bu uygulama ile cep telefonlarında bütün doğal taşlarımızın resmine ve üretici firmaların iletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilecekler.

doğaltaş kitabı
ŞEHİR ŞEHİR BÜTÜN DOĞAL TAŞLARA ULAŞMAK MÜMKÜN

Doğal taşın üretildiği şehir, firma adı, doğal taş adı yada doğal taş rengine göre arama yapmayı sağlıyor. Bu uygulama ayrıca resim arama özelliği ile elinizde bulunan bir taş resminden yola çıkarak katalog içinden benzer veya varsa aynısını bulmakta.
Google Play ve Apple store’da ” Turkish Stones Catalog” adıyla bulunan bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

Android tabletler için:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kare.turkish_stones&hl=tr

Android Cep telefonları için
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kare.tstonesphone&hl=tr

Iphone ve Ipad’ler için
https://itunes.apple.com/app/id968127140

Henüz Yorum Yok

CEVAPLA