Autodesk Türkiye Ürün Destek Forumları – Ücretsiz Yardım

0
342
Autodesk Türkiye tarafından sağlanan forumlar sayfasında AutoCAD, Revit, Inventor, 3Ds Max, Kurulum ve Lisanslama gibi alanlarda Türkçe Destek hizmetini ücretsiz olarak alabilirsiniz. Autodesk hesabınızla giriş yapıp, yeni bir konu açarak yardım almaya başlayabilirsiniz. Bir hesabınız yok ise ücretsiz olarak hemen oluşturabilirsiniz.
medium

Ürünlerimiz ile ilgili soru, görüş ve önerilerinizi Türkçe forumlarımızda paylaşabilirsiniz. Yaşadığınız teknik problemleri paylaşabilir, çözümlere ulaşabilir ve diğer kullanıcılara yardım ederek deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında genel olarak düşüncelerinizi paylaşarak ürün deneyimlerini geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak forumlarımıza ulaşabilirsiniz.

  1. AutoCAD Forumları
  2. Revit Forumları
  3. Inventor Forumları
  4. 3Ds Max Forumları
  5. Kurulum ve Lisanslama Forumları

Forumlarımızın kullanımı ve tüm detaylı bilgilere aşağıdaki rehberimizden ulaşabilirsiniz.

Autodesk Topluluğu Forumlar Rehberi

KaynakAUTODESK
Paylaş
Önceki İçerikDIY Drone Nedir?
Sonraki İçerikİzmir Mermer Fuarı 2016 – Izmir Marble Fair 2016
1986 yılında Hatay/İskenderun'da doğdum. Lisansı ve yüksek lisansı Karabük Üniversitesinde derece ile bitirdim. Eğitim hayatı boyunca çeşitli kurs ve seminerlere katıldım. Uluslararası bilimsel dergilerde ve kongrelerde olmak üzere 7 adet yayınlanmış makalem bulunmaktadır. Zorlu iş hayatına da 2012 yılında Samsun Fkk Güney Oto Lastik Takoz San. Tic. A.Ş.' de fabrika müdür yardımcısı ve isg uzmanı olarak başladım. Fabrikada çalışırken diğer şirketlere de isg danışmanlığı yaptım. 3 buçuk sene zorlu iş hayatında çalıştıktan sonra Metalurji Teknolojisi Öğretmeni olarak Hatay iline atandım. Hatay'da öğretmenlik yaparken Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğüne iş güvenliği koordinatörü olarak görevlendirildim. Daha sonra Samsun'a tayin oldum ve Samsun'da öğretmenlik ve ilçe milli eğitimde iş güvenliği yöneticisi olarak görev yapmaktayım.

Henüz Yorum Yok

CEVAPLA