Autodesk Nastran-in CAD ile Montaj Analizi Webinarı

0
383

Autodesk Türkiye Resmi Kullanıcı Topluluğu tarafından düzenlenen “Autodesk Nastran-in CAD ile Montaj Analizi” konulu web semineri, 22 Aralık Salı saat 14:00’da Autodesk Türkiye’den Timuçin Taşdemir’in sunumuyla gerçekleşecektir.

Autodesk Nastran-in CAD güçlü bir FEA çözücü olarak montaj modellemelerinin gerçekci analizlerinin yapılmasına da imkan tanımaktadır. Güvenilir Nastran kodunu kullanan Nastran-in CAD dönen makinelerdeki temaslar, endüstri makineleri ve mekanik endüstrideki tüm temas ve temas mekanizmaları Autodesk Nastran-in CAD ile modellene bilmektedir.

Webinarı izlemek için kayıt olmanız gereklidir.

Kayıt linki: https://attendee.gotowebinar.com/register/7659175277357121537

 

Paylaş
Önceki İçerikAutodesk Nastran-in CAD ile Mekanik Analiz Eğitimi
Sonraki İçerikAutodesk BIM 360 Plan Yazılımı ile İnşaat Planlama Süreci Artık Çok Daha Kolay
1986 yılında Hatay/İskenderun'da doğdum. Lisansı ve yüksek lisansı Karabük Üniversitesinde derece ile bitirdim. Eğitim hayatı boyunca çeşitli kurs ve seminerlere katıldım. Uluslararası bilimsel dergilerde ve kongrelerde olmak üzere 7 adet yayınlanmış makalem bulunmaktadır. Zorlu iş hayatına da 2012 yılında Samsun Fkk Güney Oto Lastik Takoz San. Tic. A.Ş.' de fabrika müdür yardımcısı ve isg uzmanı olarak başladım. Fabrikada çalışırken diğer şirketlere de isg danışmanlığı yaptım. 3 buçuk sene zorlu iş hayatında çalıştıktan sonra Metalurji Teknolojisi Öğretmeni olarak Hatay iline atandım. Hatay'da öğretmenlik yaparken Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğüne iş güvenliği koordinatörü olarak görevlendirildim. Daha sonra Samsun'a tayin oldum ve Samsun'da öğretmenlik ve ilçe milli eğitimde iş güvenliği yöneticisi olarak görev yapmaktayım.

Henüz Yorum Yok

CEVAPLA