Autodesk Nastran-in CAD ile Mekanik Analiz Eğitimi

0
352

Autodesk Nastran-in CAD tasarımcılara, mühendislere ve teknik ressamlara hızlı bir biçimde analiz yaparak modellerinin gerçek hayat performanslarının nasıl olacağı konusunda bilgi verir. 23 Kasım tarihinde gerçekleştirdiğimiz webinarımızın videosundan mekanik analizin temelleri, sonlu elemanlar metodu , mekanik analiz için önemli olan girdiler hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

Kaynak: http://forums.autodesk.com/t5/turkiye-toplulugu/autodesk-nastran-in-cad-ile-mekanik-analiz-webinari/ba-p/5955640

Paylaş
Önceki İçerikMMO ve Mühendislik Bölüm Adı Sorunu
Sonraki İçerikAutodesk Nastran-in CAD ile Montaj Analizi Webinarı
1986 yılında Hatay/İskenderun'da doğdum. Lisansı ve yüksek lisansı Karabük Üniversitesinde derece ile bitirdim. Eğitim hayatı boyunca çeşitli kurs ve seminerlere katıldım. Uluslararası bilimsel dergilerde ve kongrelerde olmak üzere 7 adet yayınlanmış makalem bulunmaktadır. Zorlu iş hayatına da 2012 yılında Samsun Fkk Güney Oto Lastik Takoz San. Tic. A.Ş.' de fabrika müdür yardımcısı ve isg uzmanı olarak başladım. Fabrikada çalışırken diğer şirketlere de isg danışmanlığı yaptım. 3 buçuk sene zorlu iş hayatında çalıştıktan sonra Metalurji Teknolojisi Öğretmeni olarak Hatay iline atandım. Hatay'da öğretmenlik yaparken Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğüne iş güvenliği koordinatörü olarak görevlendirildim. Daha sonra Samsun'a tayin oldum ve Samsun'da öğretmenlik ve ilçe milli eğitimde iş güvenliği yöneticisi olarak görev yapmaktayım.

Henüz Yorum Yok

CEVAPLA