Autodesk Inventor – Süreçleriniz Yeni Dönem’e Hazır mı?

0
308

Bu ücretsiz e-kitabı indirin, yeni dönemde ihtiyacınız olan tüm teknolojileri öğrenin.

Neden çok sayıda mühendislik projesinin başarısız olduğunu ve bunu engellemek için neler yapabileceğinizi bu ücretsiz e-kitap ile öğrenin. Aynı zamanda mühendislik iş akışlarını etkileyen ürün geliştirme trendlerini keşfedin.

Detaylı bilgi ve e-kitabı indirmek için http://www.autodesk.com.tr/campaigns/modern-engineers-toolset-ebook adresiniz ziyaret edebilirsiniz.

Ürün performansını test
etmek için araçlar

(page 6)
Diğer CAD araçlarından temiz
modeller almak

(page 8)
Tasarım değişikliklerini izlemek
(page 9)
Kaynak: http://forums.autodesk.com/t5/turkiye-toplulugu/autodesk-inventor-surecleriniz-yeni-donem-e-hazir-mi/ba-p/6006926
Paylaş
Önceki İçerikBaret Çeşitlerinin Renkleri ve Anlamları
Sonraki İçerikAutodesk Fusion 360 Arayüzüne Genel Bakış
1986 yılında Hatay/İskenderun'da doğdum. Lisansı ve yüksek lisansı Karabük Üniversitesinde derece ile bitirdim. Eğitim hayatı boyunca çeşitli kurs ve seminerlere katıldım. Uluslararası bilimsel dergilerde ve kongrelerde olmak üzere 7 adet yayınlanmış makalem bulunmaktadır. Zorlu iş hayatına da 2012 yılında Samsun Fkk Güney Oto Lastik Takoz San. Tic. A.Ş.' de fabrika müdür yardımcısı ve isg uzmanı olarak başladım. Fabrikada çalışırken diğer şirketlere de isg danışmanlığı yaptım. 3 buçuk sene zorlu iş hayatında çalıştıktan sonra Metalurji Teknolojisi Öğretmeni olarak Hatay iline atandım. Hatay'da öğretmenlik yaparken Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğüne iş güvenliği koordinatörü olarak görevlendirildim. Daha sonra Samsun'a tayin oldum ve Samsun'da öğretmenlik ve ilçe milli eğitimde iş güvenliği yöneticisi olarak görev yapmaktayım.

Henüz Yorum Yok

CEVAPLA