Autocad Bilinmeyen Yönü

0
80

Autocad Bilinmeyen Yönü

Autocad bilinmeyen yönlerini birlikte anlatmak isterim. Dünyada ve ülkemizde de olduğu gibi Autocad programı aktif olarak en yaygın olarak kullanılmaktadır. Autocad şuanda 2 boyutlu çizim yapılmak üzere aktif olarak mimarlar,makinecıler,tasarımcılar,malzemeciler vb. çalışanları tarafından kullanılmaktadır.

Adsızcdg

Autocad programı şuanda 2 boyut tasarımda kullanılmaktadır. Ama şuanda 3D boyut tasarımda kullanılmaktadır. Autocad tasarımda 3D olarak yüzey saç malzeme tasarımı olarak kullanılmaktadır.Ama maleseft 2 boyut tasarımın gölgesinde kalmaktadır. Bunun nedeni ne olabilir sizce bunun nedeni benim Autocad tasarımda 2 boyut olarak kullanılmasının etkisi büyüktür. Ayrıca bunun yanında Autocad firmasının elinde invertor gibi çizim programı bulunmaktır. Bunun yanında Solidworks Catia Siemens Nx gibi 3 boyut tasarımda iyi kapsamlı çizim programları vardır.

Adsızgfrgf

Autocad yanı 3D çizimi de bulunmaktadır.Bu sebeplerden dolayı  gerisinde kalmaktadır. Tasarımlarımızı burada yapmıyoruz.Ama tasarımlarımız da buralarda iyi güzel ve kapsamlı tasarımlar yapılmaktadır. Bunu göstermek için size bazı örneklerle göstermek isterim.

autocad katı model örnekleri ile ilgili görsel sonucu

 

ffrfff

Yazan: Eyüp Arık

Henüz Yorum Yok

CEVAPLA