AutoCAD 2016’da Paletler ve Araç Paletini Kullanmak Webinarı

0
395

Autodesk Türkiye Resmi Kullanıcı Topluluğu olarak düzenlenen “AutoCAD 2016’da Paletler ve Araç Paletini Kullanmak” konulu web semineri, 7 Ocak Perşembe saat 20:30’da Murat Öğütlü’nün sunumuyla gerçekleşecektir.

Webinarı izlemek için lütfen kayıt olun.

Kayıt için : https://attendee.gotowebinar.com/register/7659175277357121537

Konuşmacı Hakkında:

Murat ÖĞÜTLÜ, AutoCAD dünyasındaki çalışmalarına 90’lı yıllarda ÇİZGE Bilgisayar Destekli Çizim ve Tasarım Çözüm Merkezi Ltd.Şti.’nde başladı. Bir çok devlet kurumunda ve özel kuruluşta AutoCAD eğitmenliği yaptı. Autodesk tarafından “Yetkili AutoCAD© Eğitmeni” unvanı olan Murat ÖĞÜTLÜ, Middle East Training Center’da resmi olarak AutoCAD© baş eğitmeni olarak çalıştı. Halen inşaat sektöründe ileri düzey AutoCAD dersleri vermektedir.

FB_Autodesk-.jpg

Kayıt için https://attendee.gotowebinar.com/register/7659175277357121537

Kaynak: http://forums.autodesk.com/t5/turkiye-toplulugu/autocad-2016-da-paletler-ve-arac-paletini-kullanmak-webinari/ba-p/5970188

Paylaş
Önceki İçerikHTC Vive İle Sanal Gerçeklik
Sonraki İçerikYapay Zekayı Dillendirme
1986 yılında Hatay/İskenderun'da doğdum. Lisansı ve yüksek lisansı Karabük Üniversitesinde derece ile bitirdim. Eğitim hayatı boyunca çeşitli kurs ve seminerlere katıldım. Uluslararası bilimsel dergilerde ve kongrelerde olmak üzere 7 adet yayınlanmış makalem bulunmaktadır. Zorlu iş hayatına da 2012 yılında Samsun Fkk Güney Oto Lastik Takoz San. Tic. A.Ş.' de fabrika müdür yardımcısı ve isg uzmanı olarak başladım. Fabrikada çalışırken diğer şirketlere de isg danışmanlığı yaptım. 3 buçuk sene zorlu iş hayatında çalıştıktan sonra Metalurji Teknolojisi Öğretmeni olarak Hatay iline atandım. Hatay'da öğretmenlik yaparken Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğüne iş güvenliği koordinatörü olarak görevlendirildim. Daha sonra Samsun'a tayin oldum ve Samsun'da öğretmenlik ve ilçe milli eğitimde iş güvenliği yöneticisi olarak görev yapmaktayım.

Henüz Yorum Yok

CEVAPLA