AutoCAD 2015 Proje Düzenleme ve Detaylandırma Web Semineri

0
403

Autodesk Türkiye Resmi Kullanıcı Topluluğu tarafından düzenlenen “AutoCAD 2015 Proje Düzenleme ve Detaylandırma” konulu web semineri, 16 Aralık Çarşamba  20:30’da Cihan Gülaç’ın sunumuyla gerçekleşecektir.

Yeni başlayanlara yönelik hazırlanan eğitim serisinin 2. webinarı olması sebebiyle ilk eğitim videosuna  http://autode.sk/1XRT9ZP adresinden ulaşabilirsiniz. Katılım Ücretsizdir!

 Webinarı izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıdan kayıt olunuz.Katılım Ücretsizdir!

https://attendee.gotowebinar.com/register/7659175277357121537

Kaynak: http://forums.autodesk.com/t5/turkiye-toplulugu/autocad-2015-ile-proje-duzenleme-ve-detaylandirma-webinari/ba-p/5948168

Paylaş
Önceki İçerikMühendislik Tamamlama Hakkında Bilmek İsteyeceğiniz Her şey
Sonraki İçerikDünya’da En Beğenilen 50 Şirket
1986 yılında Hatay/İskenderun'da doğdum. Lisansı ve yüksek lisansı Karabük Üniversitesinde derece ile bitirdim. Eğitim hayatı boyunca çeşitli kurs ve seminerlere katıldım. Uluslararası bilimsel dergilerde ve kongrelerde olmak üzere 7 adet yayınlanmış makalem bulunmaktadır. Zorlu iş hayatına da 2012 yılında Samsun Fkk Güney Oto Lastik Takoz San. Tic. A.Ş.' de fabrika müdür yardımcısı ve isg uzmanı olarak başladım. Fabrikada çalışırken diğer şirketlere de isg danışmanlığı yaptım. 3 buçuk sene zorlu iş hayatında çalıştıktan sonra Metalurji Teknolojisi Öğretmeni olarak Hatay iline atandım. Hatay'da öğretmenlik yaparken Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğüne iş güvenliği koordinatörü olarak görevlendirildim. Daha sonra Samsun'a tayin oldum ve Samsun'da öğretmenlik ve ilçe milli eğitimde iş güvenliği yöneticisi olarak görev yapmaktayım.

Henüz Yorum Yok

CEVAPLA