12.Uluslararası Mermer, Doğal Taş Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı

2
412

Natural Stone İstanbul Cnr Expo 2015

04-07 kasım tarihlerinde katılacağımız 12. Uluslararası Mermer, Doğaltaş Ürünleri ve Teknolojileri Fuarının katılımcı listesi yayınlandı.

Türkiyenin en büyük doğaltaş ve teknolojileri fuarı olan İzmir Fuarından sonra gezerek, ufkunuzu açabileceğiniz sınırlı ve kaliteli fuarlardan biri İstanbul Doğaltaş Fuarı.

Mermer Fuarına Kimler Katılabilir ?

Özellikle maden mühendislerinin ve makine mühendislerinin, el işi sanatları ile uğraşanların, öğrencilerin vb. birçok kesimin gezerek, görerek sektör ile alakalı yeni trendleri, yeni teknolojileri yakından tanıma fırsatını bulabilecekleri bir ortam.

Sanatsal bir sergi havasında gidip görebilirsiniz. Doğaltaşın ocaklardan nasıl devasal kütükler halinde çıkarıldığını, o devasal kütüklerin nasıl bir peynir kalıbı gibi dilim dilim kesildiği göreceksiniz. Peynir dilimi şeklinde ki ham mermer plakalarının nasıl cilalandığını ve minicik ebatlara getirilerek mutfaklarımızda, duvarlarımızda nasıl bir görsel ziyafeti bize sunduğunun tüm proseslerini öğrenebileceksiniz.

Fuarda Kimler Var ?

Fuar katılımcılarından olan ve doğaltaş makine sektöründe dünyada ve ülkemizde teknolojinin bayraktarlığını yapmış Toksel Makina gibi dev bir firmanın bu fuarda bulunması yeni teknolojilerden bihaber yaşamamamız açısından bulunmaz bir nimet. Toksel Makina türkiyede makineciler ve mermerciler nezdinde farklı bir bakış açısı ortaya koyarak, hep ilk adımları atan bir firma olmuştur.

Toksel Makina ?

Dünyanın bu noktada en prestijli fuarlarına katılan ilk Türk firması olması ile ve seneler önce bu adımı atmış olmasıyla birlikte, kendisini rakip olarak gören küçük ve büyük ölçekli makinecilere de aynı zamanda liderlik etmiştir. Şuan ülkemizde lider konumunda ve dünyada bu vizyonunu koruyan bir firma olarak Toksel Makina’nın standını ziyaret ederek, yenilikler ile ilgili bilgi almanızı şiddetle tavsiye ederim.

2 Yorumlar

CEVAPLA